2017 Yılı kuruluşlu olan firmamız ortaklık yapısındaki 25 yıllık sektörel tecübeleri ile inovatif ürünler üreterek çok kısa süre içerisinde özellikle sürpriz ve hediyelik oyuncaklar kategorisinde pazar lideri konumuna yükselmiştir. Misyonumuz inovatif ürünlerle oyuncak sektöründe yurt içi ve ihracatta söz sahibi olan bir firma haline gelmektir.

Şuan için 4800 metre kare kapalı bir üretim alanında faliyet göstermekteyiz. Sektöründe lider parekende satış noktalarına direk tedarik sağlayarak tüketiciye daha avantajlı fiyatlar ile beraberinde kaliteli ve güvenli ürünleri sunabilen bir yapıyı hayata geçirmiş bulunmaktayız.

Hali hazırda 14 ülkeye ihracat yapmaktayız,bu toplam kapasitemizin %30’una tekabül etmektedir. Amacımız 2020 yılı ile birlikte ihracatımızı kapasitemizin en az %50′ si seviyelerine getirmek olacaktır.

Yurt içi ve yurt dışı zincir perakende satış noktalarına tedarik hizmeti sunmaktayız.

%100 yerli üretim prensibimiz ile uluslararası tüm sağlık ve güvenlik yeterliliklerine sahip ürünler üretmekte ve periyodik olarak akredite labaratuarlarda ürünlerimizi test ettirmekteyiz.